261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 1 990 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Marimex Super Chlor Šok 2x 0,9 kg

Marimex Super Chlor Šok 2x 0,9 kg

Koupejte se v křišťálově čisté vodě. Kupte si chemický set pro boj s řasami.

Datum: 4.3.2014 20:51 Odpovědi: 22

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Martina Datum:26.4.2023 09:30

Stále zelené stěny

Dobrý den, použila jsem tento přípravek a nechala bez filtrování celou noc. Ráno zmizely řasy ze dna, nicméně stěny jsou stále zelené. Mám začít bazén filtrovat nebo proces opakovat? Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:26.4.2023 10:59

Re: Stále zelené stěny

Dobrý den, doporučujeme zapnout filtraci a mechanicky odstranit řasy ze stěny bazénu. Potom nechat mrtvé řasy usadit na dno a vysát do odpadu bazénovým vysavačem.

Autor:Petra Datum:14.7.2020 23:20

Zelena voda

Dobry den,filtrujem vodu stale,napriek tomu ostala zelena po dvoch dnoch nekupania..pouzila som tento pripravok,pekne vytvoril tie bubliny na vrchu potom po zapnuti filtracie to skimer pochytal,no stale je voda zelena...je sposob ako ju dostat farbovo do normalu?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:15.7.2020 12:42

Re: Zelena voda

Dobrý den, kompletní informace o tom, jak pečovat o bazénovou vodu, najdete v tomto dokumentu: https://www.marimex.cz/ImgGalery/Img1/navody-dokumenty/navod-bazenova-chemie.pdf


Autor:Linda Bezděková Datum:27.6.2020 20:19

Mužů opakovat proces znova ?

Dobrý den.. včera jsem použila super chlor šok a chlor šok ale stále jsou řasy na dně bazénu .. postupovala jsem přesně podle návodu .. Tři hodiny po nasypani voda stála a pak jsem vodu začala filtrovat přes noc .. Voda je hlavně pořád kalná .. PH je v pořádku .. Jsem začátečník a už si nevím rady ...
Děkuji za odpověď Bezděkova
Autor:Shop Marimex.cz Datum:29.6.2020 08:48

Re: Mužů opakovat proces znova ?

Dobrý den, neuvádíe,  zda jsou na dne mrtvé řasy nebo živé. Pokud živé, tak proces opakujte. Pokud mrtvé, přidejte vločkovač, aby se nečistoty shluky do větších celků a daly se vysát.

Autor:Milena Povolná Datum:8.6.2020 17:45

kyslíková chemie a přechod na chlorovou

Dobrý den,právě jsem se dočetla, že chlor šok nelze použít při kyslíkové chemii..Zezelenal nám bazén a chtěla jsem tam teď začít dávat pouze chlorovou chemii, samozřejmě bez vylití vody - to nelze nyní použít a přejít na chlor.chemii?? Děkuji Povolná P.S. mám již vše připraveno v košíku k nakoupení,....
Autor:Shop Marimex.cz Datum:9.6.2020 11:35

Re: kyslíková chemie a přechod na chlorovou

Dobrý den, z kyslíkové chemie na chlorovou samozřejmě přejít můžete.. Použijte chlor šok a poté můžete používat ostatní produkty pro chlorovou chemii. 

Autor:zdenap Datum:31.8.2019 09:33

shock

Dobrý den, co mám rozumět tím dávkovat k přívodu vody do bazénu?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:2.9.2019 08:38

Re: shock

Dobrý den, je tím mysleno místo, kde se voda vrací z filtrace do bazénu a kde se víří.
Autor:Ludmila Datum:31.7.2018 12:30

Za jak dlouho po snížení PH lze použít Aquamar Super Shock??

I přes používání solinátoru nám opět v tom horku stále víc zelená voda, ačkoliv nikde není vidět žádné shluky řas a nejsou ani na stěnách. Ph dnes ráno 7,4 a chlor 0,5. Jak postupovat, aby byl bazén co nejdříve k použití?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:1.8.2018 11:59

Re: Za jak dlouho po snížení PH lze použít Aquamar Super Shock??

Dobrý den, detailní informace o tom, jak pečovat o bazénovou vodu, najdete v této broužuře: https://www.marimex.cz/ImgGalery/Img1/navody-dokumenty/navod-bazenova-chemie.pdf
 
Autor:Michal Datum:15.6.2017 11:44

plastový bazén

Dobrý den,
chlorové přípravky po styku s plastovými bazény vybělují modrou barvu, nehrozí toto riziko i u tohoto přípravku?
Děkuji za odpověď
Autor:Martin Šerák Datum:15.6.2017 11:53

Re: plastový bazén

Dobrý den, protože přípravek obsahuje chlor, může na bazénovou folii působit a folie může po čase blednout.
Autor:Marketa Datum:9.8.2015 23:17

Zelena voda v bazénu

Dobrý den, tyden až 14 dni nebyl bazén filtrován po dobu naši nepřítomnosti a nyní je voda zelena, prosim o zaslaní postupu jakou chemii použit a kdy bude koupání bezpečné? Mam malé dítě 2 roky.PH je ok, jen chlor se ukazuje mimo normu není možné určit, zde je ho málo nebo moc(barva bílá). Dekuji za radu.M.
Autor:Jiří Laburda Datum:10.8.2015 09:06

Re: Zelena voda v bazénu

Dobrý den, nefiltrovat v tomto horku je bohužel zásadní chyba. V tomto případě bych doporučil všechnu vodu vypustit, bazén umýt a znovu napustit. Pokud toto nechcete, doporučujeme aplikovat dávku Chlor Šok, který zahubí řasy, za 24 hod. aplikovat Vločkovač, který by mrtvé řasy shlukl do větších celků a následně řasy vysát bazénovým vysavačem.  Filtrace by po aplikaci chemie měla bežet stále.
Autor:Jiří Presl Datum:20.7.2015 13:58

aquamar chlor shock

Dobrý den,použil jsem Váš přípravek aquamar shock v dávkování 13g/m3 vody.Ph nebylo třeba upravovat,bylo kolem 7.Druhý den byl celý bazén silně cítit chlorem a podle měřeni se hodnota volného chloru pohybovala kolem dvou.Rád bych se zeptal,zda je toto normální a za jakoudobu dojde k poklesu koncentrace chloru,aby bylo koupání bezpečné,hlavně pro mé dvě malé děti,ve věku 3 a 5 let.Případně zda bude nutné použít přípravek Chlor-.Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.
Autor:Jiří Laburda Datum:20.7.2015 15:31

Re: aquamar chlor shock

Dobrý den, tento chlor by měl vyprchat během dvou dnů. V průběhu této doby doporučujeme časté filtrování. Pokud ani to nepomůže, potom můžete použít zmiňovaný CHlor -.
Autor:ingrid Datum:2.7.2015 20:39

aguamar super

Prosím Vás v bazéne mám riasy a zelenú vodu . Je správne ak budem prípravok Aquamar super aplikovať nasledovne? upravím ph, nasypem aquamar super pri vypnutej filtrácii, po 6 hodinách použijem aquamar shock pri zapnutej filtrácii? a následne každých 5-8 dní použijem už len aquamar shock?
Autor:Jiří Laburda Datum:7.7.2015 17:11

Re: aguamar super

Dobrý den, ano vámi popsaný postup je správný.
Autor:Ivana Jordánová Datum:17.5.2015 20:31

aquamar super -

Dobrý den, mám dotaz : Lze kombinovat přípravek aquamar super na likvidaci řas i do bazénu, kde používám kyslíkovou chemii? Děkuji za odpověď či případnou radu, doporučení jiného přípravku. S pozdravem Ivana Jordánová
Autor:Jiří Laburda Datum:17.5.2015 21:46

Re: aquamar super -

Dobrý den, bohužel chlorová a bezchlorová chemie současně používat nejde. Pokud používáte bezchlorovou chemii, tento přípravek nelze použít.
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení